Doradztwo, innowacje, jakość

PL | EN

Serwis urządzeń klejowych

W ramach działań serwisu, realizujemy poniższe usługi:

  • Uruchomienie oraz montaż urządzeń do aplikacji kleju termotopliwego
  • Naprawy urządzeń w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym
  • Konserwacja, czyszczenie systemów (mechaniczne oraz chemiczne), przeglądy
  • Doradztwo w zakresie doboru urządzeń oraz odpowiedniej technologii nanoszenia

Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie naprawy, konserwacji oraz doboru sprzętu służącego dl aplikacji klejów termotopliwych. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat, dzięki czemu możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym awariom.

Serwis urządzeń klejowych

Cyklicznie przeprowadzany i prawidłowo wykonywany serwis maszyn i urządzeń klejowych pozwala na szybkie znalezienie powstających usterek, zapewnia ekonomiczną i bezpieczną pracę sprzętu, a także wpływa na właściwą ochronę pracowników. Odpowiednio wczesne wykrycie powstającego defektu daje możliwość zaplanowania oraz realizacji czynności naprawczych w terminie, który nie koliduje z wykonywaniem ważnych dla przedsiębiorstwa zleceń.

 

Warto dodać, że usługi takie jak serwis i diagnostyka sprzętu klejowego czy weryfikacja poprawności ustawiania urządzeń powinny być realizowane przez rzetelny podmiot, ponieważ od poprawności wykonania tych działań zależy optymalne funkcjonowanie każdego miejsca pracy. Dla naszego doświadczonego personelu żadne realizacje nie stanowią problemu. Nie ma znaczenia czy są to działania, które można przeprowadzić szybko jak np. płukanie węży klejowych, czy też bardziej wymagające i skomplikowane prace jak regeneracja głowic klejowych lub czyszczenie systemów klejowych.

 

Nasza firma posiada liczne referencje od zadowolonych klientów z różnych regionów Polski. Warto dodać, że klienci Dynamic HT zawsze mogą liczyć na konkurencyjne ceny, szybkie i precyzyjne wykonywanie wszystkich realizacji, a także na przejrzyste warunki współpracy. Po wykonaniu zlecenia serwisowego kontrahenci otrzymują też dokumenty zawierające m.in.: informacje na temat przeprowadzonych prac oraz czytelne zalecenia dotyczące konkretnych urządzeń.