Doradztwo, innowacje, jakość

PL | EN

Maszny H&H

H&H produkuje maszyny do walcowej aplikacji klejów termotopliwych z walcami aplikacyjnymi o szerokości od 25 do 2500 mm oraz maszyny specjalne o większychszerokościach aplikacji.

H&H

Niemiecka firma H&H Maschinenbau GmbH ma ponad 40 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości maszyn do powlekania klejem. Technologia klejenia H&H jest stosowana na całym świecie w branżach automotive, drzewnych, obuwniczych, konstrukcyjnych, medycznych, meblowych, tekstylnych.

Naszą ofertę produktową stanowią systemy wałkowe do aplikacji klejów termotopliwych. Dostarczamy maszyny standardowe o szerokości od 25 do 2500 mm oraz maszyny specjalne o większych szerokościach aplikacji, pozwalające klientom nanosić klej i inne substancje termotopliwe z niezwykłą dokładnością

 

Walec aplikacyjny także może być nagrzewany, co zapewnia precyzyjną i stałą temperaturę podczas nanoszenia kleju. Można też użyć ogrzewanego walca aplikacyjnego. Wówczas wymagana jest niższa temperatura kleju, co zmniejsza termiczne obciążenie kleju.

H&H maszyny do powlekania – kluczowe atuty

Jedną z głównych zalet proponowanych przez naszą firmę maszyn do laminowania firmy H&H jest ich wszechstronność zastosowań, dzięki nim z łatwością można realizować różnorodne procesy powlekania.

Za pośrednictwem wałkowych systemów nanoszenie kleju zapewniamy Państwu możliwość powlekania i laminowanie na bazie materiałów takich jak m.in.:

  • kleje topliwe niereaktywne,
  • reaktywne kleje topliwe – PUR,
  • szeroko pojęte termoplasty.

Systemy aplikacji kleju wykorzystywane przez maszyny do laminowania niemieckiej marki H&H mogą zostać zintegrowane z niemal dowolnymi – zarówno początkowymi, jak i końcowymi – procesami stosowanymi w ramach nowopowstających lub już istniejących systemów.

 

Z pozostałych atutów, którymi odznaczają się maszyny do powlekania H&H, wyszczególnić należy także jego wysoką wytrzymałość umożliwiająca długotrwałą, intensywną eksploatację bez ryzyka utraty z biegiem czasu jej początkowej efektywności. Urządzenia od firmy H&H Maschinenbau GmbH zachowują swoją pierwotną funkcjonalność przez wiele lat od pierwszego użycia. Ponadto są one także wyjątkowo ekonomiczne – zużywają w trakcie swojego działania relatywnie niewielką ilość energii elektrycznej, co bezpośrednio ogranicza koszty ponoszone przez firmę.

Profesjonalne wsparcie techniczne i pomoc w doborze maszyn do laminowania

Jeśli zainteresowała Państwa przestawiona przez nas oferta urządzeń, serdecznie zapraszamy do kontaktu z personelem Dynamic HT. Z naszej strony zapewniamy nie tylko pomoc przy wyborze odpowiedniej maszyny, ale także możliwość organizacji szkoleń z ich obsługi oraz fachowe wsparcie związane z optymalizacją wykorzystywanych w Państwa firmie procesów produkcyjnych.